O nás 2018-02-01T15:01:19+00:00

O nás

Společnost GEKKON, s.r.o. vznikla již v roce 1990 a od tohoto data se pohybuje na Pražském lešenářském trhu. Název Gekkon není samoúčelný, je odvozen od známého ještěra – gekona, který leze po stěnách a vychytává mouchy. Gekkon s.r.o.- Lešení je určen pro vychytávání much na stěnách vašich staveb a pro lehké řešení problémů s lešením bezkontaktním způsobem, pokud možno pouze po telefonu. Nerozmělňujeme své aktivity a veškerá naše činnost je zaměřena pouze na kompletní lešenářské služby – pronájem, montáž a demontáž, dopravu, projektantské práce a další.

Společnost od samého počátku vlastní dva společníci a neustále ji kapitálově posilují. Základní jmění je v současné době dva milióny korun a každoroční zisk je reinvestován do dalšího rozšíření firmy. Disponujeme vlastní dopravou, s jejímž výrazným označením jste se v Pražské dopravě jistě již setkali. Jak z předešlého vyplývá, je nám nejbližší Praha, jejíž problémy detailně známe, ale nevyhýbáme se ani mimopražským zakázkám. Jakýkoli problém s lešením jsme připraveni řešit na všech kontaktních místech. Není nic, co bychom pro naše zákazníky nebyli připraveni vyřešit.

Pokud se chcete dozvědět více o trubkovém lešení, navštivte naší sekci Lešení, kde trubkové lešení rozvádíme dopodrobna.